Łódzkie / Łódź Zmień
np. wózek, opel, niania...
Sprzedam
Łódzkie / Łódź
Darmowe Ogłoszenia Sprzedam Kupię na Gumtree Łódzkie / Łódź.
Przeglądaj anonse i znajdź setki rzeczy do kupienia i sprzedania.
Obecne zestawienia (6841)
Miejsce:
Łódzkie / Łódź  (6841)
Rodzaj:
Wszystkie rodzaje
Oferowane  (6675)
Poszukiwane  (163)
Ogłoszenia wyróżnione:
Wszystkie ogłoszenia wyróżnione
Cena:
-
Powiadomienia Gumtree [?]
Otrzymuj codziennie e-mail z najnowszymi ogłoszeniami w tej kategorii
Więcej filtrów
 
Wpisz zakres cen
-
Stan:
  • Nowy
  • Używany
Zobacz jako   Lista   Galeria
Cena Dodane
Ogłoszenia wyróżnione Zobacz wszystkie
Chcesz tutaj wypromować swoje ogłoszenie? Dowiedz się więcej
Gumtree: POJEMNIKI WARSZTATOWE 440x285x210 POJEMNIKI WARSZTATOWE 440x285x210
w związku z likwidacją magazynu, posiadam do sprzeadży POJEMNIKI WARSZTATOWE o wymiarach 440x285x210 (Producent PROMAG art. 09-031N pojemnik plastikowy VA); kolor niebieski, materiał polipropylen, ...
Zł  5,00  
 
Gumtree: Canon POWER SHOT S5 IS Canon POWER SHOT S5 IS
Witam, Do sprzedania Canon POWER SHOT S5 IS w bardzo dobrym stanie, używany sporadycznie także napewno będzie jeszcze długo służył szcześliwemu nabywcy. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać lub ...
Zł  580,00 < 15 min temu
Gumtree: Sprzedam 2 bilety na koncert Queen Symfonicznie-w Wytwórni Sprzedam 2 bilety na koncert Queen Symfonicznie-w Wytwórni
Sprzedam 2 bilety za mniej niz polowa nominalnej ceny (40% wartości-19zł./za Osobę)-na Koncert w Klubie "Wytwórnia"-na Koncert "Queen-Symfonicznie"-24.Maja Czwartek godz.20.00 Muzyka zespołu QUEEN ...
Zł  38,00 < 21 min temu
Części do laptopa Fujitsu Siemens
Sprzedam używane części laptopa Fujitsu Siemens Amilo Pi 1536 1.matryca z obudową 2.płyta główna z procesorem centrino duo 1,6 3.karta wi-fi 4.klawiatura 5.karta grafiki ati ...
Zł  110,00 < 23 min temu
sprzedam
witam ruter netia spot tel 515534207
Zł  50,00 < 36 min temu
Gumtree: WKRĘTARKA I WIERTARKA 2 KOMPLETY W SUPER CENIE WKRĘTARKA I WIERTARKA 2 KOMPLETY W SUPER CENIE
Do sprzedania Komplet wkrętarka akumulatorowa w komplecie z dodatkowym akumulatorem i ładowarką Kierunek obrotu (prawo-lewo) Maksymalna prędkość obrotów: 900 na minutę Komplet wiertarka ...
Zł  130,00 < 40 min temu
interaktywna małpka fur real
sprzedam używaną interaktywną małpkę fur real. Małpka przytula się, pije reaguje na głaskanie, cieszy się i wiele innych opcji... Małpka w stanie dobrym choć używana.
Zł  60,00 < 41 min temu
Gumtree: JADAR ARCO 2 palety nowej kostki brukowej JADAR ARCO 2 palety nowej kostki brukowej
Sprzedam 20 m2 kostki brukowej, szarej Jadar -Arco, 6 cm grubości. 2 palety po 10 m2, zapakowane oryginalnie. Cena 30 zł/m2. Lokalizacja: 10 km od Rawy Mazowieckiej. Proszę o kontakt 668 391 763.
proszę o kontakt < 49 min temu
Poszukiwane: Kupię książki!
Kupię tanio książki (5-10 zł za sztukę, nie zależy mi na stanie technicznym książki czy na wydaniu - jedynym warunkiem jest jej czytelność) następujących autorów : Milan Kundera, Bohumil Hrabal, ...
proszę o kontakt < 50 min temu
Gumtree: Wózek wielofunkcyjny Wózek wielofunkcyjny
Oferuję wózek wielofunkcyjny- gondola, nosidełko, spacerówka. Stan wózka oceniam na bardzo dobry.
Zł  100,00 < 57 min temu
Gumtree: samsung galaxy y nowy z salonu sprzedam samsung galaxy y nowy z salonu sprzedam
witam sprzedam samsunga galaxy y + telefon nowy bez simlocka zakupionz w punkcie t+mobile. nie odpakowany. zakupiony 11 maja. polecam
Zł  300,00 < 1 godz. temu
Gumtree: Wanna narożna Wanna narożna
Wanna narożna 130 x 130, używana kilka razy. Gorąco polecam. Sprzedaję ze względu na przeprowadzkę i brak możliwości zamontowania jej w nowym mieszkaniu. Na zdjęciu widoczny kamień, ale przed ...
Zł  200,00 < 1 godz. temu
torba ubran dla dziecka rozmiar 62
witam sprzedam ladne ubranka jest tego cala torba sa tam bluzy spodniek kaftaniki body czapki byciki
Zł  10,00 < 1 godz. temu
Gumtree: MONDI_CZARNA SPÓDNICZKA R.40 MONDI_CZARNA SPÓDNICZKA R.40
Witam, mam do zaoferowania używaną w b.dobrym stanie czarną gładką spódnicę firmy MONDI na podszewce, materiał połyskujący, zmieniający odcień w zależności od padającego światła, z tyłu rozcięcie. ...
Zł  20,00 < 1 godz. temu
Gumtree: Matematyka 2001 Podręcznik + ćwiczenia cz1 i 2 Matematyka 2001 Podręcznik + ćwiczenia cz1 i 2
Matematyka 2001 Podręcznik + ćwiczenia cz1 i 2. Dla klasy 8. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne1997. Komplet podręczników w miękkiej okładce, stan dobry. podręcznik i cz. 2 nie pomazane. Cz. 1 ...
Zł  20,00 < 1 godz. temu
tanio fotelik dla dziecka od0do13kg
sprzedam w dobrym stanie fotelik firmy baby desing wiecej inf pod tel
Zł  20,00 < 1 godz. temu
Gumtree: A.Drążek, B.Grabowska,Z.Kalicka Matematyka 6 A.Drążek, B.Grabowska,Z.Kalicka Matematyka 6
A.Drążek, B.Grabowska,Z.Kalicka Matematyka 6 Wydawnictwa szkolne i pedagogiczne 1997. Okładka miękka, stan dobry. Możliwy odbiór osobisty u mnie bądź gdzieś na mieście oraz opłata przy odbiorze lub ...
Zł  8,00 < 1 godz. temu
Gumtree: Nokia c5-03 NAVI GWARANCJA 09 2013 KOMPLET IDEAŁ!! Nokia c5-03 NAVI GWARANCJA 09 2013 KOMPLET IDEAŁ!!
Witam. Mam na sprzedasz telefon Nokia c5-03. W stanie bardzo dobrym technicznie i wizualnym. Technicznie 100% sprawny. Na ekranie Zero rys ( folia zdjęta do zdjęć ) Z tyłu są widoczne tylko ...
Zł  230,00 < 1 godz. temu
wszyscyśmy z jednego szynela rząd 3
Bilet na 23 maja 2012 godz 19 Teatr Muzyczny z Łodzi ul Północna 47/51 wartość biletu 90 zł, moja cena 50 zł ( do negocjacji) Bardzo dobre miejsce w 3 rzędzie.
Zł  50,00 < 1 godz. temu
Pozbądź się zbędnych kilogramów !!!
Chcesz schudnąć ? nie wiesz jak! ? Pomogę Ci w Tym ! :) Jestem Osobistym Trenerem ds. Odżywiania. Razem osiągniemy Twój cel ! zadzwoń 660 - 132- 163
proszę o kontakt < 1 godz. temu
Gumtree: Vademecum maturzysty "Język Polski" Stanisław Frycie Vademecum maturzysty "Język Polski" Stanisław Frycie
Vademecum maturzysty "Język Polski" Stanisław Frycie Wydawnictwo Oświata 1992 r. Stan dobry. okładka miękka - lekko zniszczona w jednym miejscu. Kartki z racji wieku żółtawe, ale żadnych zapisków ...
Zł  12,00 < 1 godz. temu
CZĘSCI KOMPUTEROWE TANIO OKAZJA !!!!
Procesor Celeron D 3.2GHz HDD 40GB Samsung Spin Point IDE GoodRam DDR2 1GB 800MHz Router Edimax (z pudełkiem) Wszystko 100% sprawne. Urządzenie wielofunkcyjne HP (coś z głowicą) Płyta główna ASUS ...
Zł  60,00 < 1 godz. temu
Gumtree: Sofa pomaranczowa z zielonymi poduszkami Sofa pomaranczowa z zielonymi poduszkami
Sofa idealna do dzieciecego pokoju.Stan ogolny-dobry.Po rozłozeniu wymiary:szer.140cm, dł.204cm
Zł  200,00 < 1 godz. temu
Gumtree: LG KP 500 LG KP 500
Witam mam do sprzedania LG KP 500 telefon ma rozbity wyswietlacz ale poza tym wszystko sprawne, telefon jest bez simlocka ,telefon wraz z ładowarką. Polecam. Kontakt : 888-547-904
Zł  60,00 < 1 godz. temu
Gumtree: Kuchenka Gaz-Elek. "Indesit" Kuchenka Gaz-Elek. "Indesit"
Kuchenka gazowa-elektryczna firmy "Indesit" Nowa nieużywana 6-funkcyjna SPRZEDAM Cena do uzgodnienia
proszę o kontakt < 2 godz. temu
Gumtree: Pralka automatyczna HOOVER HTI 247 ładowana od góry Pralka automatyczna HOOVER HTI 247 ładowana od góry
POLECAM pralkę automatyczną HOOVER HTI 247 ładowaną od góry. Używana, stan-bardzo dobry sprawność techniczna 100% kolor biały Wymiary: - wysokość 85 cm - szerokość 40 cm - głębokość 60 ...
Zł  450,00 < 2 godz. temu
MLEKO ENFAMIL premium lipil
Witam! mam do sprzedania mleko poczatkowe enfamil premium lipil 1-400g .wazne do 2013r.Cena w sklepie ok23zl.
Zł  10,00 < 2 godz. temu
Gumtree: Komplet wypoczynkowy: sofa rozkładana + dwa fotele - stan dobry Komplet wypoczynkowy: sofa rozkładana + dwa fotele - stan dobry
Sprzedam komplet wypoczynkowy: sofa rozkładana + dwa fotele używane, stan-dobry, sprawne technicznie tkanina obiciowa w kolorze miodowym Fotel-miękki i wygodny do siedzenia oraz ...
Zł  350,00 < 2 godz. temu
Gumtree: Sprzedam niewielki poręczny ODKURZACZ Sprzedam niewielki poręczny ODKURZACZ
jak w tytule używany, stan: bardzo dobry cena do małej negocjacji lokalizacja: Bełchatów .Odkurzacz bezworkowy.
Zł  100,00 < 2 godz. temu
Wyprzedaż mebli
Witryny,serwantki,komody,kanapy,nowe meble kuchenne-ostatnie sztuki.Tanio.
proszę o kontakt < 2 godz. temu
ADA-PAMIĘTAĆ WYPADA-koncert ku pamięci Ady Rusowicz.
Sprzedam jeden bilet na koncert Ani Rusowicz zatytułowany "Ada-pamiętać wypada''. Koncert odbędzie się 24 maja 2012r. o godz.19.00.w Filharmonii Łódzkiej. Pozdrawiam
Zł  50,00 < 2 godz. temu
Gumtree: Sprzedam Sprzedam
Sprzedam nowy zestaw De Walt przywieziony z USA.Zestaw zawiera 4 urządzenia zasilane 18v bateriami,ładowarke i 2 baterie.Wszystko w orginalnej walizce De Walt.Cena to wartośc wkrętarko ...
proszę o kontakt < 2 godz. temu
Gumtree: ELEGANCKI CZARNY GARNITUR 176CM, WARTO ELEGANCKI CZARNY GARNITUR 176CM, WARTO
WITAM. MAM DO SPRZEDANIA ELEGANCKI I EFEKTOWNY GARNITUR NA WZROST 176. STAN OCENIAM NA IDEALNY (ZAŁOŻONY 1 RAZ). ZACHĘCAM DO ZAKUPU, BO WARTO. ZAINTERESOWANYM MOGĘ PRZESŁAĆ WIĘCEJ ZDJĘĆ. MAM RÓWNIEŻ ...
Zł  60,00 < 2 godz. temu
Gumtree: Obraz J.Antoszczyka "Zycie jest piękne" 150x100 Obraz J.Antoszczyka "Zycie jest piękne" 150x100
Mam do sprzedania sliczny obraz z energetycznym tytułem, znanego łódzkiego artysty, niestety, zmiany zyciowe spowodowały konieczność wyzbycia się obrazu, co czynię z wielkim żalem...
Zł  1 500,00 < 2 godz. temu
Gumtree: Vaillant VRC 420S Regulator Pogodowy 300657 Vaillant VRC 420S Regulator Pogodowy 300657
Mam do zaoferowania sterownik pogodowy Vaillant VRC 420 dla jednego obiegu grzejnikowego, jednego obiegu z mieszaczem, z zegarem programującym tygodniowym, z możliwością sterowania czasowego obiegiem ...
Zł  250,00 < 2 godz. temu
Gumtree: Nowy Kożuszek 104-116 z Turcji Nowy Kożuszek 104-116 z Turcji
Witam, Mam do sprzedania nowy kożuszek dla dziecka przywieziony z Turcji, rozmiar ok. 104-116. Może być dla dziewczynki ale też dla chłopca. Kosztował znacznie więcej, ale ponieważ nie trafiłam w ...
Zł  200,00 < 2 godz. temu
Gumtree: Laptop hp compaq cq60 HDMI ŁÓDZ Laptop hp compaq cq60 HDMI ŁÓDZ
Stan wizualny: dobry ( rysy na pokrywie od normalnego użytkowania real foto) w środku wygląda bardzo ładnie jak nowy real foto Stan techniczny: bardzo dobry PARAMETRY LAPTOPA: . MATRYCA 15.6 CALA AMD ...
Zł  680,00 < 2 godz. temu
Gumtree: MEBLE OGRODOWE MEBLE OGRODOWE
Witam serdecznie! Oferuję Państwu komplet mebli ogrodowych ,masywnych z litej sosny.W skład kompletu wchodzi stół okrągły o wymiarach : wysokość-72cm promień-100cm cztery ławki o wymiarach: ...
Zł  900,00 < 2 godz. temu
DUŻY ATLAS ŚWIATA, TRANSFORMATORY
Sprzedam tanio duży nowy atlas świata w języku angielskim "FAMILY WORLD ATLAS" oraz transformator bezpieczeństwa 400 VA i transformator toroidalny 250 VA. Tel. 500762257
Zł  30,00 < 2 godz. temu
Gumtree: Bujak Bujak
Witam, Mam do zaoferowania bujak dla dziecka, stabilny, nawet starsze dziecko może uzywać go jako fotelika. Polecam.
Zł  50,00 < 2 godz. temu
Gumtree: samsung s 8530 galaxy ace samsung s 8530 galaxy ace
nowy 24 miesiecy gwarancji
Zł  550,00 < 2 godz. temu
Gumtree: Wózek QUINNY spacerówka + spiworek na zimę GRATIS ! Wózek QUINNY spacerówka + spiworek na zimę GRATIS !
Witam, Mam do sprzedania wózek marki Quinny - spacerówkę 3-kołową, super stabilny i wygodny w kolorze piaskowym, a do tego dodaję spiwór dla dziecka na zimę w tym samym kolorze. Wózek jest uzywany, ...
Zł  500,00 < 3 godz. temu
Gumtree: DYWAN sprzedam 100 zł DYWAN sprzedam 100 zł
Dywan wełniany, jak na zdjęciu. WYMIAR 3 m x 4 m w cenie 100 zł. KONTAKT: 604-946-506
Zł  100,00 < 3 godz. temu
Gumtree: DYWAN sprzedam 100 zł DYWAN sprzedam 100 zł
Dywan wełniany, jak na zdjęciu. WYMIAR 2,5 m x 3,5 m w cenie 100 zł. KONTAKT: 604-946-506
Zł  100,00 < 3 godz. temu
Gumtree: MEBLE POKOJOWE SPRZEDAM MEBLE POKOJOWE SPRZEDAM
Pilnie sprzedam używane, ale w dobrym stanie meble. Segment: ciemny orzech. Wymiary: łącznie długość 3,5 m wysokość 2,05m. Cena 350 zł. Najbardziej zbliżony kolor rzeczywisty to zdjęcie szafy. ...
Zł  350,00 < 3 godz. temu
Pilnie!!
Witam do zamiany mieszkanie kwaterunkowe 86m 3 pokoje z kuchnią i łazienką mieszczące się na II piętrze,gaz miejski - co lokalne gazowe czynsz ok.750zł/na 4 osoby zameldowane .Mieszkanie do remontu ...
wymień / handluj < 3 godz. temu
Sprzedam PS3 320GB + 4 gry
Witam Mam do sprzedania PS3 320GB wraz z 4 grami(Mortal Kombat, Call of duty:MW2, NFS Hotpursiut, PES11) gratis dorzucam pada przewodowego firmy Manta Stan konsoli uważam na b.dobry- bardzo rzadko ...
Zł  1 000,00 < 3 godz. temu
Sprzedaż książek (:
Sprzedam podręczniki: 1. Urządzenia Techniki Komputerowej / część 1 "jak działa komputer?" / Krzysztof Wojtuszkiewicz / Wyd. Naukowe PWN SA 2. Geografia, zakres podstawowy / część 1, część 2 / ...
proszę o kontakt < 3 godz. temu
Gumtree: BOON FLAIR krzesełko do karmienia BOON FLAIR krzesełko do karmienia
używane w stanie bdb krzesełko do karmienia BOON Flair. Zalety: • Łatwa regulacja wysokości dzięki podnoszeniu pneumatycznemu • Zdejmowana nakładka z pianki na siedzisko • Niewielka tacka z dwoma ...
Zł  300,00 < 3 godz. temu
Oddam za darmo rower górski BERGAMONT MTB
Jak w tytule. Rower z 2010 r przechowywany w garażu , nie zniszczony , jedyne co wymaga naprawy to przednie światełko, pewnie coś nie styka. Oddam za darmo , warunkiem jest jak najszybszy odbiór bo ...
za darmo < 3 godz. temu
Gumtree: Sprzedam lodowki-gwarancja-dowoz Sprzedam lodowki-gwarancja-dowoz
sprzedam tanio lodowki oraz lodowko zamrazarki -gwarancja na sprzet 12 miesiecy -transport na terenie lodzi gratis -cena polar (zdjecie 1 i 2)-480 zl goldstar (zdjecia 3 i 4)- 250 zl sprzet ...
Zł  250,00 < 3 godz. temu
Strona:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Następne >
RSS
Uważaj, ten ogłoszeniodawca dodał wiele ogłoszeń, które byliśmy zmuszeni usunąć.